Sıradaki içerik:

Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ? Windows 10 – MacOS

e
sv

Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısı Rekoru Kırdı

512 okunma
Apex Legends Anlık Oyuncu Sayısı Rekoru Kırdı

EA Games tarafından geliştirilen Apex Legends anlık oyuncu sayısı rekoru kırdı.

Apex Legends, 2019 yılında Electronic Arts şirketi tarafından piyasa sürülmüştü. Oyunun ücretsiz bir şekilde oyunseverlere sunulması da oyuna karşı bir ilgi olmasını sağlamıştı da diyebiliriz.

Piyasaya ilk sürüldüğünde de dikkat çeken oyun Şubat ayında yayınladığı 8.sezon ile birlikte tekrardan oyuncuların dikkatlerini üstlerine çekti. SteamDB’nin yayınladığı  verilere göre Electronic Arts’ın Apex Legends oyunu, Steam’deki eş zamanlı oyuncu sayısı rekorunu kırdı. Ayrıca oyun Twitch’deki izlenme sayısı rekorunu tazelemiş oldu.

Apex Legends anlık oyuncu sayısı rekoru kırdı

SteamDB’nin yayınladığı verilerine göre Apex Legends, şubat ayında 198 bin 235 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı. Eş zamanlı oyuncu sayı, önceki ay olan ocak ayından 70 bin kadar fazlaydı. Ayrıyetten Apex Legends, Twitch’te de ilk yayınlandığı zamanlardaki gibi tekrardan ilgi görmeye başladı. Bugünün tarihiyle Apex Legends, Twitch’te 137 bin izleyici tarafından seyredildi.

Peki Apex Legends’in 8.sezonunda oyunseverleri hangi yenilikler bekliyor. Oyunda 100’den fazla yeni eşyalar kullanıma sunuldu. Ayrıca oyuna yeni bir silah, yeni bir karakter eklendi.Bir diğer yeniliklerden biri ise Nintendo Switch ile çapraz platform desteği. 8.sezonda gelen bu yenilikler oyunseverlerin hoşuna gitmiş olmalı ki bu kadar dikkat çeken bir ilgi aldı. Bu ilginin geçici mi yoksa kalıcı mı olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.