Sıradaki içerik:

Meizu 18 Serisi Tanıtıldı : İşte Özellikleri ve Fiyatı

e
sv

Asus ROG Phone 5 Piyasada Bir İlke İmza Atıyor

986 okunma
Asus ROG Phone 5 Piyasada Bir İlke İmza Atıyor

Gamer telefonu olarak bilinen Asus ROG Phone 5 , piyasada bir ilke imza atıyor

Günümüzde birçok gamer tipi bulunmaktadır. Bunlardan biri ise mobil gamerlar. Ne kadar bilgisayarların donanım açıdan iyi olması pc gamerları için önemliyse aynı şekilde mobil gamerlar için de geçerlidir. Bundan dolayıdır ki bazı köklü telefon üreten markaları bu pazarı boş görüp ürün çıkarmak istediler. Bu markalarından biri ise Asus.

Asus bilgisayar ekipmanları için de kullandığı ROG(Republic of Gamer) ismini çıkarmış olduğu bu modele de vermiş. Asus ilk ROG Phone modelini 2018’in sonuna doğru çıkarmıştı. Yıllardır tercih edilen bir model olan Asus ROG Phone 5.modelini çıkarıyor.

Asus ROG Phone 5

Asus ROG Phone 5 modeli bir ilke imza atıyor. Asus’un bu modeli 18GB RAM kapasite ile birlikte kullanıcılara sunulacak. İşlemci olarak da gücünü Snapdragon 888’den alan telefon baya bir güçlü olacağa benziyor. Ayrıca telefonun 6000mAh batarya kapasitesi ile gelmesi bekleniliyor. Aslına bakılırsa uzmanlar 6GB-8GB RAM kapasitesinin akıllı telefonlar için yeterli olduğunu söylüyorlar. Asus ROG Phone gibi yüksek RAM kapasitesiyle çıkarılan telefonlar pazarlama stratejisi olarak görülebilir.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.