Sıradaki içerik:

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu: İnternet yasası özgür çıksın!

e
sv

Başarılı Piyanist The Skade Life Me Alone İsimli Single Çalışması ile Müzik Platformlarında Yerini Aldı

272 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başarılı Piyanist The Skade Life Me Alone İsimli Single Çalışması ile Müzik Platformlarında Yerini Aldı

The Skade ismini Hollanda’da yaşayan başarılı bir Piyanist olarak duyuyorduk. Türk asıllı The Skade Hollanda’da sürdürdüğü yaşamı boyunca müziğe karşı olan ilgisini ve yeteneğini ortaya koyarak çok başarılı çalışmaların içerisinde yer alıyordu.  Son olarak çıkarmış olduğu Life Me Alone isimli single ile önemli müzik otoritelerinin listelerinde de yer almaya başladı.

The Skade 28 Ekim 1994 yılında Amsterdam, Noord-Holland, Hollanda’da dünyaya geldi. Onun enstrümanlarını tanışması 4 yaşına dayanıyor. Henüz 4 yaşındayken ailesi onun müziğe karşı ilgi ve yeteneğinin farkına vararak bugün başarılı bir müzisyen olmasındaki ilk adımları atıyor. Enstrümanlarla 4 yaşında tanışan ve 18 yaşında profesyonel müzik çalışmalarına başlayan The Skade çok iyi bir piyanist aynı zamanda iyi bir davulcu olarak biliniyor. Bunların yanında The Skade sanata karşı olan ilgisini en önemli hobilerinden birisi olarak ifade ediyor. Bir sanatsever olarak sanatın birçok farklı dalına karşı yakın bir ilgi duyuyor.

The Skade 18 yaşında profesyonel müzik çalışmalarına başlıyor. 4 yaşında tanıştığı enstrümanlarla 18 yaşına kadar Hobi olarak ilgilenen The Skade 18 yaşından itibaren Prodüksiyon hizmetleri vermeye başlıyor. Elektronik müziğe olan tutkusu her geçen gün büyüyerek sonucunda bir single çalışmasının ortaya çıkmasına ön ayak oluyor. 28 Ekim 2021 tarihinde Life Me Alone isimli single çalışması ile Spotify listelerinde yerini alıyor.

Instagram: https://www.instagram.com/theskade/

Spotift: https://open.spotify.com/artist/1zbgSlI4Rpj8nGvfzlHpJ7

Imdb: https://www.imdb.com/name/nm13514357/

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.