Sıradaki içerik:

İsa Tozkar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapar? ESTHETICANA’nın Kurucusu İsa Tozkar’ı Tanıyalım

e
sv

Binlerce Hastaya Kaliteli Tedavi İmkanı Sunan Marka: Esthetic Hair Turkey

240 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Binlerce Hastaya Kaliteli Tedavi İmkanı Sunan Marka: Esthetic Hair Turkey

Esthetic Hair Turkey, Türkiye’de uzman doktorları ile birinci kalitede estetik ve sağlık hizmeti sunan öncü bir markadır. Hastaların güvenliğini ve konforunu sağlamak için en yeni teknolojik ekipmanlarla uluslararası standartlardaki tedavi yöntemlerini takip etmektedir. Uzun yıllardır sağlık alanında faaliyet gösteren marka, uygun fiyatlı ve kaliteli işlemlerini Türkiye’nin nitelikli hastanelerinden birinde gerçekleştirmektedir. Başarısını yurt dışına da taşıyarak kendi markasını genişletmeyi başarmıştır. Hastalarının yoğun talep ve ilgisi üzerine Meksika ve Brezilya’da saç ekim klinikleri açarak ziyaretçilerine eşsiz tedavi imkanları sunmaktadır.

Mevcut teknolojisi ile estetikle ilgili tüm tedavilerde başarılı olmakta ve bu sayede hastalarının güvenini kazanmaktadır. Esthetic Hair Turkey, güzelliğinizi ortaya çıkarmayı ve hedefinize ulaşana kadar size eşlik etmeyi amaçlıyor. Ekip kadrosunun alanında uzman olması hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Marka aynı zamanda tamamen kişiselleştirilmiş tedavi fırsatları sunarak memnuniyet kazanıyor. Hasta değerlerini ilke edinerek kendisini günden güne geliştirmekte ve estetik alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir.

Türkiye sağlık sektöründe Avrupa ve Amerika ülkelerine kıyasla en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Saç ekimi, plastik cerrahi, diş estetiği gibi kozmetik tedavilerde lider bir ülkedir. Bu tür tedavilerde Türkiye’nin tercih edilmesinin nedeni Türk doktorlarının son derece profesyonel olması ve fiyatlarının uygun olmasıdır. Esthetic Hair Turkey’in saç ekimi ve plastik cerrahi gibi tedavilerde üst sıralarda yer alması, Türkiye’nin bu denli popüler olma sebeplerinden biridir. Dünya’nın pek çok yerinden gelen hastalarını ağırlayan klinik, şimdilerde estetik ve sağlık hizmetlerini dünyanın önemli noktalarına taşıyarak hastaları ile buluşturmayı hedefliyor.

İşte Esthetic Hair Turkey’in 2 Milyon Üzeri Takipçiye Sahip Resmi İnstagram Hesabı:

https://www.instagram.com/esthetichairturkey/

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.