Sıradaki içerik:

10 Bin Kişilik Facebook Ekibi VR ve AR Teknolojileri İçin Çalışıyor

e
sv

Clubhouse Para Kazanma Özelliğini Getiriyor

2046 okunma
Clubhouse Para Kazanma Özelliğini Getiriyor

Son zamanların popüler uygulaması Clubhouse para kazanma özelliği getiriyor. Clubhouse’dan para kazanmak bu sayede mümkün olacak.

Clubhouse yeni bir program ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu yeni program sayesinde yeterince şanslı kişiler Clubhouse’dan gelir elde etmeye başlayacaklar.

Clubhouse Para Kazanma Özelliğini Getiriyor

Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülen ve sadece iOS mobil işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışan Clubhouse sesli bir sohbet uygulamasıdır. Piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda çok konuşulan uygulama bu sefer farklı bir program ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Clubhouse’ın bu para kazandırma programı “Clubhouse Creator First” olarak isimlendirilmektedir. Bu program ile birlikte Clubhouse kullanıcılarına gelir elde etmelerini sağlayacak.

Aslında o kadar da farklı bir program değil. Çünkü çoğu uygulama gibi kullanıcılar buradan da bir gelir elde etmek istiyor. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi artık kullanıcılar Clubhouse’dan da gelir elde edebilecekler.

Ancak ilk etapta herkes para kazanamayacak. Clubhouse ilk etapta yalnızca 20 içerik üreticisine bu imkanı verecek. Clubhouse şirketi bu programa dahil olmak isteyen kişiler için Twitter hesabı üzerinden bir form yayınladı. Eğer siz de Clubhouse’dan para kazanmak isterseniz bu formu doldurarak başvurabilirsiniz. Eğer şanslıysanız ilk etaptaki 20 kişiden biri olabilirsiniz. Clubhouse ilerde daha fazla kişiye para kazandırmak istiyor gibi duruyor.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.