Sıradaki içerik:

Python Öğrenmek İçin 5 Ücretsiz İnternet Sitesi

e
sv

CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

1381 okunma
CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Biz oyuncular olarak bir oyunu oynarken yüksek rütbelere ulaşmak hepimizin ortak amacı. Oyuncuların oynayışını geliştirmek için başvurduğu yöntemlerin başında oyunu sürekli oynamak geliyor fakat unuttukları bir şey var ki o da antrenman yapmak. Antrenman her alanda olduğu gibi oyunlar içinde büyük bir önem arz ediyor. Antrenman yaparak kısa sürelerde oynayışınızı geliştirebilir ve hızla rütbe yükselmeye başvurabilirsiniz. Bugün ki konumuzda CS:GO Aim geliştirme haritalarından bahsedeceğiz

cs:go aim geliştirme

Bugün ki konumuzda CS:GO aim geliştirme haritalarından bahsedeceğiz. En verimli 5 antrenman haritasını sizin için derledik ve tek içerikte size sunuyoruz. Dilerseniz CS:GO aim geliştirme haritaları içeriğimize başlayalım.

1. Aim Botz – Training haritası ile CS:GO Aim Geliştirme

aimbotz

İlk olarak Aim Botz haritasını seçtik. Profesyonel oyuncuların sıklıkla tercih ettiği Aim Botz haritasında bilek hareketlerinizi geliştirebilir ve kas hafızanızı güçlendirerek düşmanlarınızı daha kolay vurabilirsiniz. Haritada kendinize günlük hedef koyarak rekabetçi maçlardan önce girmenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin yarım saat boyunca bot vurmak yada 500 bot vurmak gibi bir hedef koyarak sadece haftalar içinde aiminizi geliştirebilir ve kolayca rütbe atlayabilirsiniz.

2. training_aim_csgo2 haritası ile CS:GO Aim Geliştirme

training_aim

İkinci olarak training_aim_csgo2 haritasını seçtik. Bu harita bize rakiplerin belli bir bölgesine hedef aldırarak kas hafızamızı güçlendirmeyi amaçlıyor. Kas hafızasının önemini anlatmak gerekirse düşmanı gördüğünüzde bileğinizin ve parmaklarınızın programlanmış gibi rakibin üstüne kilitlenmesini sağlıyor. Düzenli antrenmanlar sonucunda kendinize bile şaşıracak duruma gelebilirsiniz.

3. Fast Aim/Reflex Map

fast aim

Üçüncü olarak Fast Aim haritasını sizlere öneriyoruz. Haritayı özetlemek gerekirse siz ortada duruyorsunuz ve botlar üstünüze sağ sol hareketler yaparak koşuyor. Bu harita diğerlerine göre daha önemli diyebiliriz çünkü botların hareketleri oldukça gerçeğe yakın. Bu haritada yapacağınız 10 dakikalık antrenman ile elinizi ısıtabilirsiniz.

4. Yprac Practice and Warmup

yprac

Dördüncü olarak Yprac Practice and Warmup haritasını seçtik. Bu harita ile aim geliştirmenin yanı sıra prefire alıştıramaları ve kolay bomba atışları antrenmanı da yapabilisiniz. Ayrıca Yprac haritası sizleri resmi rekabetçi haritalarında oynatıyor. Örneğin Dust 2 haritalarında tahmin edilmesi zor yerlere saklanan rakiplerinizin bir demosunu oynatıyor.

5. Recoil Master – Spray Training

recoil master

Son olarak Recoil Master – Spray Training haritasını sizlere sunuyoruz. Bildiğiniz üzere aiminiz ne kadar iyi olursa olsun önemli olan bütün silahları kontrol etmek ve mermileri en az seviyede sektirmek. Bu harita size bütün silahlar ile spray alıştırması yapmanızı sağlıyor. Sprayiniz ne kadar gelişirse aiminize bir o kadar faydası olur.

Eğer daha fazla bu tarz içerik görmek istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayınız!

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.