Sıradaki içerik:

Erdem Temel Çevre Bilinci Şarkısı ile Önemli Mesajlar Veriyor

e
sv

Damla Gezen Yeni Şarkısı “Affetmek” ile Beğenileri Topluyor

308 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Damla Gezen Yeni Şarkısı “Affetmek” ile Beğenileri Topluyor

Damla gezen ismini hem dijital platformlarda hem de ekranlarda oldukça sık duymaya başladık. Katılmış olduğu programlarda dikkat çeken kişilerden bir olmayı başaran Damla Gezen son günlerde yeni çıkarmış olduğu Affetmek adlı şarkı ile gündemden düşmüyor. Genç ve tutkulu bir takipçi kitlesine sahip olan Damla Gezen ’in yeni çıkarmış olduğu single çalışması takipçilerinin dilinde düşmüyor. Bu yeni single hakkında açıklamalarda bulunan Damla Gezen şarkısının çok beğenilmesinden dolayı mutlu olduğunu bir sonraki şarkısının da yakın zamanda çıkacağının sinyallerini verdi.

Damla gezen 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve Işık Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde eğitim almaya devam eden başarılı ve yetenekli bir isim. İlk olarak İşte Benim Stilim yarışmasının 7. sezonunda tanımış olduğumuz Damla Gezen daha sonra 2019 yılında Müge Anlı tarafından sunulan Güven Bana isimli yarışma ile tekrar gündeme gelmişti. Ve son olarak EXXEN’de yayınlanan ve en çok izlenen talk show’lardan birisi olan Konuşanlar ile ekranlardaki yerini almıştır. Ünlü şovmen Hasan Can Kaya tarafından sunulan konuşanlar programında 2. sezonun 20. bölümünde seyircilerin karşısına çıkıyor. Programda konuşmacı olarak yer alan güzel isim eğitimli ve zeki tavırları ile en başarılı konuşmacılar sıralamasına da girmeyi başarıyor.

Şov dünyasının renkli simalarından birisi olan Damla Gezen Affetmek isimli yeni single’ı Affetmek ile takipçilerinin beğenilerini kazanmaya devam ediyor.

Damla Gezen’in Instagram adresi: https://www.instagram.com/damlagezenn/

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.