Sıradaki içerik:

Dijital pazarlama eğitimi ne gibi faydalar sağlar

e
sv

Elazığ kahve sektörüne damgasını vuruyor

204 okunma
Kültürü, tarihsel dokusu ve Harput başta olmak üzere bölgede medeniyetin merkezi olan Elazığ; kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan kahve alanına damgasını vuruyor.
Elazığ kahve sektörüne damgasını vuruyor

Kültürü, tarihsel dokusu ve Harput başta olmak üzere bölgede medeniyetin merkezi olan Elazığ; kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan kahve alanına damgasını vuruyor. Elazığ’da faaliyet yürüten Hazar dibek kahvesi 2019 yılından bu yana geleneksel dibek kahve üretimini gerçekleştiriyor. Kuruluş tamamen organik ürünlerle imal ettiği dibek kahve çeşitleri ile mükemmel bir dokuya sahip geleneksel Türk kahvesinin yeni bir form kazanmasına vesile oluyor. Hazar Dibek Kahvesi;  kahvesinin formülünü geçmişten bu yana yaptığı araştırma-geliştirme çalışmaları neticesinde oluşturmuş bulunuyor. Çok özel kavurma teknikleri kullanılarak üretilen Hazar Dibek Kahveleri ülkemizin en nadide köşelerinde yetişen doğal kahve çekirdekleri ile üretiliyor.

Hazar Dibek Türkiye’nin en iyi dibek kahvelerini üretiyor

Hazar Dibek Kahvesi kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en kaliteli dibek kahvesi çeşitlerini üretiyor. Kuruluş Elazığ’da çedene adı verilen menengiç kahvesi doğal orkide yumruları kakule salep keçiboynuzu tozu çikolata gibi kahve için olmazsa olmaz ürünleri eşsiz formülü ile bir araya getiriyor. Dibek kahve içimi ve yoğunluğu bakımından diğer kahve çeşitlerinden ayrılıyor. Özel bir formüle sahip olan dibek kahveyi ülkemizde en iyi şekilde Hazar Dibek Kahveleri üretiyor. Yapılan araştırmalar kahvenin metabolizmayı hızlandırdığını ve özellikle sabah saatlerinde zihnin daha uyanık olmasını sağladığını ortaya koyuyor. Sağlık için sayılamayacak kadar çok olan kahve çeşitlerinde en iyi üretimi Hazar dibek kahveleri yapıyor.

Kaynak: https://hazardibek.com/

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.