Sıradaki içerik:

Kötü giden ilişkileri onarmak mümkün

e
sv

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: Among Us

448 okunma
Among Us oyunu Epic Games Store'da ücretsiz oldu. Kullanıcılar 3 Haziran'a kadar oyunu kütüphanelerine indirebilir. İşte Among Us oyunu hakkında merak edilenler ve sistem gereksinimleri...
Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: Among Us

Among Us oyunu Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Kullanıcılar 3 Haziran’a kadar oyunu kütüphanelerine indirebilir. İşte Among Us oyunu hakkında merak edilenler ve sistem gereksinimleri…

Among Us oynamak isteyen kullancıları 3 Haziran’a kadar ücretsiz olarak bu oyunu edinebilecekler. Oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcılar 3 Haziran’dan sonra da oyunu oynayabilecekler.

Şirket geçtiğimiz haftalarda NBA 2K212’i vermişti.

Oyunda biri crewmate diğeri impostorlardan oluşan iki takım yer alıyor. Impostorların görevi tüm crewmateleri katlederek oyunu kazanmakken; crewmatelerin görevi ise aralarındaki impostoru bulmaktır. Köylü-vampir oyununa benzeyen Among Us’da; crewmateleri köylüler, impostorları ise vampirler olarak düşünebilirsiniz.

8 TL’lik Among Us’u; 3 Haziran 2021 saat 18.00’e kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7 SPI+
İşlemci: Intel Pentium 4 2.00 GHz
Ekran Kartı: NVDIA GeForce 510
Bellek: 1 GB
Depolama: 250 MB

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.