Sıradaki içerik:

Playstation Plus Abonelerine Özel Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları

e
sv

Euro Truck Simulator 2 İberia Çıkış Tarihi Yayınlandı

1144 okunma
iberia dlc çıkış tarihi

Euro Truck Simulator 2 İberia; Oyuncuların uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği bu harita ek paketi yakın zamanda çıkıyor! Merakla beklenen ek paketinin içeriği ise şöyle:

“İber Yarımadası, yarı kurak güneydoğu çöllerinden yeşil iğne yapraklı ormanlara kadar zengin ve çeşitli manzaralarla doludur. Iberia, çok sayıda tarihi köy ve kasabaya, dar sokaklara, eski kiliselere ve etkileyici kalelere ev sahipliği yapmaktadır. İspanya’nın başkenti Madrid’i, Portekiz’in kıyı başkenti Lizbon’u, Málaga ve Olhão gibi çok sayıda kıyı kentini ve birçok iç şehri ziyaret edin. Güçlü ihracat ekonomisinin önemli bir parçası olun ve Avrupa üzerinden Iberia’dan kargo taşıyın.”

Euro Truck Simulator 2 İberia
Euro Truck Simulator 2 İberia çıkış tarihi
Euro Truck Simulator 2 İberia lansman

Euro Truck Simulator 2 İberia Çıkış Tarihi

iberia

ETS2’nin Iberia ek paketinin resmi lansmanı 8 Nisan olarak duyuruldu. DLC’nin lansmanının yanı sıra yeni oyun içi ödüllerle birlikte bir World of Trucks etkinliği gerçekleşecek. Geliştiriciler henüz ödül öğelerinin ne olacağına dair somut ayrıntılar paylaşmadılar.

İberia ek paketi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız geliştiricilerin yayınladığı videoyu izlemenizi öneriyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.