Sıradaki içerik:

Monster Notebook Fiyat Artışı İçin Açıklama Yaptı

e
sv

Formula 1 Tekrardan Türkiye’ye Geliyor

807 okunma
Formula 1 Tekrardan Türkiye’ye Geliyor

Bu topraklarda Formula 1 yarışlarını tekrardan göreceğiz !

Formula 1 Kanada Grand Prix’inin iptal olacağı hakkında sürekli iddialar atılıyordu. Ve bugün Kanada GP’nin yerini Türkiye GP aldı. Geçtiğimiz dönem de olan yarışın bu sene tekrar yapılması Türk taraftarlar tarafından sevinçle karşılandı.

Kanada’da devam eden uluslararası seyahat kısıtlamaları sebebiyle Kanada’da zorunlu 14 günlük karantina uygulaması bulunuyor. Bu uygulama Formula 1 takviminde bir değişikliğe yol açtığından dolayı Kanada GP’si iptal edildi.

Formula 1

Formula 1 Tekrardan Bu Topraklarda

F1’in tekrardan Türkiye’ye geleceği hakkında F1 Başkanı ve CEO’su Stefano Domenicali şu açıklamayı yaptı:

“Bu sezon Kanada’da olamayacağımız hayal kırıklığı yaratsa da, Türkiye’nin geçen sezon muhteşem bir yarıştan sonra 2021’de bir Grand Prix’ye ev sahipliği yapacağını teyit etmekten heyecan duyuyoruz. Tüm hayranlarımızın sezona dramatik bir başlangıç ​​yapmanın heyecanını yaşadığını biliyorum ve Türkiye, pistte harika savaşlar sunan harika bir pist. Kanada’daki organizatör ve yetkililere son haftalardaki tüm çabaları için teşekkür etmek istiyorum, ancak seyahat durumu planlarımızı imkansız hale getirdi. Sporumuza olan büyük ilgiyi gösteren ve birçok yerden Grand Prix umudunu gösteren bir Formula 1 yarışına ev sahipliği yapma istekleri için Türkiye’deki organizatör ve yetkililere de eşit derecede teşekkür etmek istiyorum. Yılın başından beri diğer tüm organizatörler ile çok güzel sohbetler yaptık ve bu dönemde onlarla yakın çalışmaya devam edeceğiz.”

Formula 1 Tekrardan Türkiye’ye Geliyor

Türkiye GP’si F1’in resmi internet sayfasında yapılan bir ankette 2020 yılının en iyi yarışı seçilmişti. Ve geçen seneki yarış yağmurun altında gerçekleşmişti. Bu yüzden izleyiciler açısından sürprizlerle dolu ve çok heyecanlı geçmişti.

Peki F1 oyunun çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri içeriklerimize göz attınız mı ?

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.