Sıradaki içerik:

Gazeteci Usta, babasını kaybetti

e
sv

Görkem Balkış Yeni  Şarkısı “FELAKET DEVRİ” ile Çok Konuşulacak !

239 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Görkem Balkış Yeni  Şarkısı “FELAKET DEVRİ” ile Çok Konuşulacak !

Günümüz janr uygun elektronik soundu, sözleri ve klibiyle adından fazlaca söz ettireceğe benziyor, daha kaliteli bir yaşam için farkındalık sağlamayı amaçlayan sanatçı “Felaket Devri”  isimli şarkısı ile karşımızda.

Felaket Devri”  sözleri ve klibiyle dünyanın olumsuz gidişatına adete ayna tutuyor, doğal felaketlerin yanı sıra orman yangınları, hava ve su kirliliğine sebep olan santraller,  küresel ısınma, buzulların erimesi,  savaş ve nükleer füze gibi tüm insanlığı tehdit eden konulara değiniyor ..

Görkem Balkış’ın “Felaket Devri”  isimli teklisinin söz ve müziği yine Aşk Acıtır ve Bundan Sonra Böyle de olduğu gibi kendisine ait.

Felaket Devri’nin kayıtları Ont Music Network Center’da alındı, şarkının düzenlemesi  Tansel Doğanay tarafından yapıldı, elektro gitarlar Emre Demirel, bas gitar Bemol Tuna, Davul Halil Ertunga Karaca, Klavyeler Tansel Doğanay ve Koro da  Gizem Gonca ve Görkem Balkış yer alıyor.

Felaket Devri’nin, albüm fotoğrafları Rahman Boz,  grafik tasarımı Bülent Durgun, klip ve albüm kapağı styling’i Vitrindeyiz Kreatif Agency tarafından yapılmıştır.

Görkem Balkış’ın, “Felaket Devri”  klibi  geniş bir kadro ile Yönetmen Rahman Boz ve  ekibi tarafından
Kocaeli Kefken Pembe Kayalar’ da çekilmiştir. Antik çağdan itibaren taş ocağı olarak kullanılan pembe kayalar adeta görsel şölen yaşatır nitelikte ülkemizin sayılı doğa harikalarından biridir.

Klip:

Instagram  : https://www.instagram.com/gorkembalkis_/

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.