Sıradaki içerik:

Geforce Now Kararında Geri Adım Attı

e
sv

Hepsiburada Hepsifly İle Uçak Bileti Satmaya Başlıyor

592 okunma
Hepsiburada Hepsifly İle Uçak Bileti Satmaya Başlıyor

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan Hepsiburada, Hepsifly hizmeti ile birlikte uçak bileti satışına başlıyor.

Doğan Online‘ın sahip olduğu Hepsiburada daha önce de birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyordu. Bunlardan birkaçı hepsipay, hepsiexpress’dir.

Sizlere biraz Hepsifly hizmeti hakkında bilgi verelim.

Hepsifly, şu an var olan bazı sitelere benzer bir işleve sahip olacak. Hepsifly, ucuz ve uygun uçak biletleri bulmanıza yardımcı olacak bir site olacak. Hepsifly şu anda beta aşamasındadır. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, belirledikleri tarihler için uçak bileti bulabilecek ve rezervasyon yaptırabilecekler. Ayrıca biletleri kalkış/varış saati, aktarma tipi ve havayolu şirketine göre filtrelemek de mümkün olacaktır. Bununla birlikte Hepsifly, kullanıcılara iptal ve değişim hakkı tanıyacak. Ayrıca üç farklı rezervasyon paketi bulunmaktadır.

Hepsifly

İşte paketler ve özellikleri:

Hepsifly paket ve hizmetleri şu şekildedir ;

  • – EcoFly: 15 kg bagaj, 1 parça x 15 kg kişisel eşya, cezasız değişiklik
  • – ExtraFly: 20 kg bagaj, 1 parça x 20 kg kişisel eşya, standart koltuk seçimi, 250 ekstra mil, cezasız değişiklik
  • – PrimeFly: 25 kg bagaj, 1 parça x 25 kg kişisel eşya, standart koltuk seçimi, 500 ekstra mil, cezasız değişiklik

Elbette bu paketlerin fiyatlarında biletin türüne, tarihine ve saatine göre değişiklik beklenilecektir. Mesela bir yerden diğer bir konuma EcoFly paketiyle uygun bir fiyata gidecek olurken PrimeFly paketiyle daha pahalı bir fiyata gidilecektir.

Hepsiburada veya Doğan Online’dan şimdiye kadar ki zaman içerisinde Hepsifly hizmetiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. İlerleyen günlerde bu hizmetin resmi bir şekilde duyurulacağını bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.