Sıradaki içerik:

Konfeksiyon makinecileri ve konfeksiyon üreticileri hazır giyim ihracatını rekora ulaştırmak için buluştu

e
sv

FATMA TURGUT VE PİNHANİ’DEN MUHTEŞEM KONSER

299 okunma
Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından düzenlenen İstanbul Festivali’nin on birinci gününde 70 bin kişilik rekor katılım gerçekleşti. Fatma Turgut ve Pinhani’nin sevilen şarkılarına müzikseverler coşkuyla eşlik etti.
FATMA TURGUT VE PİNHANİ’DEN MUHTEŞEM KONSER

Sahneye çıktığı anda “Şu an bana ilaç gibi gelen bir gülümsemeye bakıyorum” diyen Fatma Turgut, muhteşem bir performansa imza attı. ‘Değmesin Ellerimiz’ adlı şarkısında ayrı olan çiftlere çağrıda bulanan Turgut, sahnede tüm seyirciler eşliğinde de bir çifti barıştırdı. ‘Pembe Mezarlık’, ‘Mey’, ‘Sen Ona Aşıksın’, ‘Buzdan Şato’ ve ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’ gibi sevilen şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyledi.

Fatma Turgut’un ardından sahneye çıkan Pinhani, en kalabalık konserlerinden birine imza attığını söyledi. ‘Bilir O Beni’, ‘Dön Bak Dünyaya’, ‘Ne Güzel Güldün’, ‘Hele Bi Gel’ ve ‘Sevmekten Usanmam’ gibi pek çok sevilen şarkısını seslendiren Pinhani, kendi imzasını taşıyan ve geçtiğimiz yazın en büyük hitlerinden olan ‘Dünyadan Uzak’ adlı şarkısında 70 bin İstanbulluya unutulmaz anlar yaşattı.

İstanbul Festivali’nde müzik şöleni, birbirinden renkli isimlerle 14 Ağustos’a kadar devam edecek.

İstanbul Festivali, kapılarını her gün 16.00’dan itibaren açıyor; konserlerden tiyatroya, çocuk atölyelerinden espor etkinliklerine, gastronomiden sanata birçok aktiviteyi ziyaretçilerine bir arada sunuyor.

İstanbullular tarafından çok sevilen festival, 23 günde 1 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. İstanbul Festivali’nin biletleri 30 TL’den başlayan erişilebilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Festival Programı

3 Ağustos Hedonutopia, TEPKİ, Bedük, Mode XL

4 Ağustos Melek Mosso

5 Ağustos Volkan Konak

6 Ağustos Rubato, Linet

7 Ağustos Simge Sağın, Yaşar

8 Ağustos Sefo

9 Ağustos Yıldız Tilbe

10 Ağustos Sertab Erener

11 Ağustos Güneş, Murda

12 Ağustos Gülşen

13 Ağustos İstanbul Şarkı Yarışması, Şimdi 90’lar Gecesi “Burak Kut, Eda Özülkü, Erdal Çelik, Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Ümit Sayın, Yonca Evcimik”

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.