Sıradaki içerik:

Kemso36 İsmi ile Tanınan Kemal Songür Kimdir?

e
sv

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılmaktadır

267 okunma
iPhone, Apple tarafından tasarlanmış ve üretilmiş, multimedya ve İnternet işlevselliğini destekleyen bir akıllı telefondur. İlk modeli 2007'de eski Apple CEO'su Steve Jobs tarafından tanıtılmıştır.
iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılmaktadır

iPhone, Apple tarafından tasarlanmış ve üretilmiş, multimedya ve İnternet işlevselliğini destekleyen bir akıllı telefondur. İlk modeli 2007’de eski Apple CEO’su Steve Jobs tarafından tanıtılmıştır. Telefonla birlikte Mac, iPad, Watch, Beats, Airpods ürünleri de vardır. Telefon serilerinden iPhone11 modeli son zamanlarda popüler modellerden biridir. Bu akıllı telefon ekranları ne kadar üst düzey ve kaliteli olursa olsun, darbeler çoğu zaman bu ekranların kırılmasına neden olmaktadır. Birtakım kazalar sonucunda oluşan çatlak, kırık, ekran filminin kayması gibi kullanılamaz durumda olan ekranların artık değiştirilmesi gerekmektedir. Mevcut standart ve son zamanlarda popüler olan model iphone 11 ön cam değişimi hizmeti iyi bir çözüm sunmaktadır.

Güvenirliğin adresi Alpa Tamir Merkezi

Hayatın temel ihtiyaçlarından biri haline gelen akıllı telefonlar her an bozulabilecek elektronik donanımlara da sahipler. Küçük arızaları kişinin kendi  başına halletmeye çalışsa da yetkili servisler akıllı telefon tamiri için ilk tercih olmalıdır. Akıllı telefonlar kişinin hayatındaki en özel bilgileri içeren cihazlar olduğu için telefon tamiri alanında hizmet alındığında daha sonra şikayetler oluşmaması için bilinçli olmak gerekmektedir. Bu nedenle telefon tamiri için güvenli bir yere bulmak şart olmaktadır. Teknik serviste, alanında lider bir firma olan Alpa Tamir Merkezi, araştırma yaparken ilk tercih olacaktır. Söz konusu firma bugüne kadar yaptığı işlerle müşterilerin güvenini kazanmış ve ilgisini çekmiştir.

Kaynak: https://www.alpatel.com.tr/iphone-11-on-cam-degisimi/

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.