Sıradaki içerik:

Sony , Play at Home Etkinliğinde 10 Adet Ücretsiz Oyun Verecek

e
sv

Love And Monsters: Görsel Efektleriyle Oscar’a Aday Olan Netflix Filmi

1263 okunma
Love And Monsters: Görsel Efektleriyle Oscar’a Aday Olan Netflix Filmi

Görsel Efektleriyle Oscar’a adayı olan film Love and Monsters , Netflix plaftormunda yayınlanacak.

Dylan O’Brien’ın başrolünde oynadığı 14 Nisan’da Netflix’de yayınlanacak olan kıyamet sonrası bir dünyada geçen komedi macera filmi Love and Monsters’tan yeni bir fragman yayınlandı.

Teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi olan Netflix kıyamet sonrası bir dünyada geçen komedi macera türündeki filminden yeni bir fragman paylaştı.

Normalde geçen yıl yayınlanması planlanan Love and Monsters filmi salgın nedeniyle yayınlanamadı. Bu yüzden filmin yayınlanma tarihi ertelenmişti. Film tüm dünyada (Amerika hariç) 14 Nisan tarihinde Netflix’de yayınlanacak.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Michael Matthews oturuyor. Filmin senaristliğini ise Matthew Robinson ve Brian Duffield yapıyor. Oyuncu kadrosunda Dylan O’Brien, Michael Rooker, Jessica Henwick, Ellen Hollman, Melanie Zanetti ve Ariana Greenblatt gibi isimler bulunuyor. Ayrıca film “En İyi Görsel Efekt ” dalında Oscar’a aday olduğunu söylemeyi unutmayalım.

Love and Monsters

Love and Monsters Filminin Konusu

Love and Monster hikayesine hep birlikte göz atalım. Canavar istilasına uğramış bir dünyada Joel Dawson, lisedeki kız arkadaşı Aimee’nin sadece 85 mil uzakta olduğunu öğrenir. Tehlikeli yolculuğu yapmak için Joel, içindeki kahramanın hayallerinin kızıyla birlikte olduğunu keşfeder.

Love And Monsters Filminin Fragmanı

Love and Monster resmi fragmanını videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bu bağlantıyı kullanarak filmin resmi sayfasına ulaşabilirsiniz. https://www.netflix.com/title/81277430

Ek olarak daha fazla dizi ve film içeriği için “Dizi ve Film” kategorimizi incelemeyi unutmayınız.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.