Sıradaki içerik:

Emirhan Turan Kimdir ?

e
sv

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlarla farklı bir lezzet sunuyor

290 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlarla farklı bir lezzet sunuyor 3

Kruvasanlar şüphesiz ki en lezzetli atıştırmalıklardan birisidir. Özellikle kahve ile birlikte muhteşem bir ikili olan kruvasanlar artık çok farklı bir lezzet ile damakları lezzetlendiriyor. Yeni yeni yayılmaya başlayan kruvasan tostlar ağızda dağılan muhteşem lezzeti ile çok beğenilmeye başlandı bile. Lucky Bunny Croissant Bakery tarafından ilk kez denenen ve çok başarılı sonuçlara ulaşan kruvasan tostların elbette Lucky Bunny’e özel sırları bulunuyor.

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlarla farklı bir lezzet sunuyor 4

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlar için şöyle diyor; Öncelikli olarak tüm kruvansanlarımız %100 tereyağlı ve el açmasıdır. Tabi ki kruvasanlar tost makinasında çabuk yanıyor. Ancak bizim özel olarak hazırlamış olduğumuz ve sırrı bizde saklı olan özel kruvasanlarımız tost makinalarında enfes tostlara dönüşebiliyor. İçerisinde damak zevkinize uygun tüm tost malzemelerinin kullanıldığı kruvasan tostlar bir tosttan çok daha öte bir lezzet olarak hazırlanıyor. Bu muhteşem lezzet çay ve kahve ile mükemmel bir ikili olma yolunda ilk adımlarını attı.

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlarla farklı bir lezzet sunuyor 5

Lucky Bunny Croissant Bakery toptan satışlarla herkes bu lezzeti tatsın istiyor

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasanı klasik kalıbından çıkararak farklı malzeme ve soslarla bütünleştirdi.  Ve ortaya kruvasan tost isminde herkesin damak tadına hitap edebilen bir lezzet oluşturdu. Bu lezzetli atıştırmalıklar hem perakende olarak hem de toptan olarak satışa sunuluyor. Toptan satışlar sayesinde kruvasan tost lezzeti hızla yayılıyor.

Lucky Bunny Croissant Bakery kruvasan tostlarla farklı bir lezzet sunuyor 6

 

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.