Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass’e Eklenecek Oyunlar Duyuruldu

e
sv

Heyecanlandıran Açıklama : Mortal Kombat Filmi Sınırları Zorlayacak

489 okunma
Heyecanlandıran Açıklama : Mortal Kombat Filmi Sınırları Zorlayacak

16 Nisan’da vizyona girmesi beklenen Mortal Kombat filmi sınırları zorlayacak.

Mortal Kombat efsanesi yakın zamanda film olarak sevenleriyle buluşacak. Oyun serisinin sahip olduğu ün filminde beklentilerinin yüksek olması ve yayınlanan fragmanların 170 milyondan fazla izlenmesini sağladı. Ancak bugün filmin yönetmeninden şüpheleri ortadan kaldıran bir açıklama geldi.

Mortal Kombat filmi

Film , Sınırları Zorlayacak

Mortal Kombat filmi , oyunu gibi tatmin edici düzeyde şiddet ve kan ögelerini içermeyeceği düşüncesiyle bekleyenler için ufak bir hayal kırıklığı oluşturuyordu. Ancak bu şüpheler ve hayal kırıklıkları filmin yönetmeni Simon McQuoid tarafından yapılan açıklamalarla ortadan kaldırıldı.

SFX Magazine’e konuşan Simon McQuoid , filmin yaratıcılarının “kanlılığı sınıra kadar zorlamak istediklerini” söyledi. Ayrıca filmde oyunda yer alan “fatality” dediğimiz ikonik bitiriş hareketlerine de yer verileceğini sözlerine ekledi.

Mortal Kombat Filmi Hangi Platformda Yayınlanacak ?

Film , HBO Max platformunda 16 Nisan cuma günü yayınlanacak. Ayrıca filmde , Sonya Blade, Jax Briggs, Scorpion, Sub-Zero, Shang Tsung, Mileena, Kabal, Liu Kang, Kung Lao, Kano, Raiden, Goro ve birçok karaktere yer verilecek.

Mortal Kombat fragmanını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Okumaktan büyük keyif alacağınızı düşündüğümüz blog kategorimizi ziyaret ettiniz mi ?

Kaynak : https://www.thegamer.com/mortal-kombat-movie-r-rating/
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.