Sıradaki içerik:

Papağan İçin Büyük Kafes Seçimi Nasıl Olmalıdır

e
sv

Müzik listelerini DJ Alpaslan Duman belirliyor

460 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DJ Alpaslan Duman ülkemizde ve dünyada müzik sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek sosyal medya ve dijital müzik platformlarına damgasını vuran çalışmalara imza atıyor.
Müzik listelerini DJ Alpaslan Duman belirliyor

DJ Alpaslan Duman ülkemizde ve dünyada müzik sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek sosyal medya ve dijital müzik platformlarına damgasını vuran çalışmalara imza atıyor. DJ Alpaslan Duman 1982 yılında Suudi Arabistan doğumlu olan ve ülkemizde müzik alanında eğitim görmüş en başarılı DJ’ler arasında yer alıyor. Yapmış olduğu çalışmalar ile Spotify, Deezer ve iTunes gibi platformlarda yüzlerce ve binlerce kez dinleniyor. Çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren DJ Alpaslan Duman 2020 yılında piyasaya çıkarmış olduğu Özgür Uçmalıyız albümü ile özellikle de gençlerin en çok tercih ettiği isimler arasında yer alıyor.

DJ Alpaslan Duman: Müzik benim hayatım

DJ Alpaslan Duman müziğini kendisi için oldukça önemli olduğunu ve hayatının merkezinde olduğunu ifade ederek başarısını bu müzik tutkusuna bağlıyor. “Müzik benim için ayrı bir tutku. Küçük yaşlardan itibaren elini aldığım her nesne ile ses çıkarmaya çalışır bu anlamda da müziği oldukça severdim. Ailemin ve öğretmenlerimin yönlendirmesi ile okul hayatımı tamamladıktan sonra müzik sektöründe çalışmaya karar verdim. Geriye dönüp baktığımda kendim için ve Türk müziği için en doğru kararı verdiğine inanıyorum.” İfadelerini kullandı. DJ Alpaslan Duman yapmış olduğu başarılı faaliyetlerle de müzik sektörüne damgasını vurmayı başardı. Ülkemizin müzik alanında en başarılı isimleri ile birlikte hareket eden DJ Alpaslan Duman Suudi Arabistan’da olumlu olması hasebiyle hem Orta Doğu kültürünü hem Türk kültürünü hem de Avrupa kültürüne harmanlayan bir müzik anlayışı ortaya koyuyor.

Dj Alpaslan Duman Album List:

https://www.instagram.com/alpaslan_duman

Spotify music: https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab

Apple Music:  https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359

Deezer Music: https://www.deezer.com/en/artist/112746882

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.