Sıradaki içerik:

Basut Koleji’nde 23 Nisan coşkusu

e
sv

Nazlı Seyyah’ın 3 Süper Güç İsimli Fantastik Kitap Serisi Yakında Çıkıyor

225 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nazlı Seyyah’ın 3 Süper Güç İsimli Fantastik Kitap Serisi Yakında Çıkıyor

3 Süper Güç hem bir macera yolculuğu hem de çocukların yetişkin olma adına attıkları her adımda onlara yoldaş olma özelliğine sahip… Gerek karakterler olsun gerekse olay örgüsü olsun alışılanın dışında ve farklı bir seri…

Mesela hiçbir kahraman süper güçlerini kendisi için kullanmıyor. Ayaz’ ın dedektif olan annesi Dilek ve onun en iyi arkadaşı Selim ile birlikte çözülemeyen olayları çözüp, her macerada toplumu başka bir tehlikeden kurtarıyorlar. Bu yönüyle bile birey ve toplum ayrıntısı çok güzel işlenmiş oluyor ve çocuklara farkındalık bilinci kazandırıyor. Bir de her karakterin ayrı ayrı özellikleri var.

Ayaz en güçlü olan ve hızlı düşünen süper güç. Kitapta analitik düşünebilme vurgusu yapıyor. Güven, kendine güveni olmayan sessiz ve ötekileştirilen bir çocukken, toplum için yapabildiklerini fark ettiğinde adı gibi kendine güvenen bir çocuk oluyor. Maya ise kitabın en hareketli ve kıvrak zekalısı… Müthiş bir hayal gücü var ve olayları gerçekleşmeden önce hissedebiliyor.

Yazar çok iddialı, kitabı okuyan her çocuğun süper güçlerinin açığa çıkacağını savunuyor. Siz daha şimdiden her yerde süper güçleri olan çocukları görmeye hazır olun! Çünkü Nazlı Seyyah’tan 3 Süper Güç çok yakında evlerinizdeni yerini alacak.

İşte 3 Süper Güç’ün Resmî İnstagram Hesabı:

https://instagram.com/3superguc

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.