Sıradaki içerik:

İZMİR GELİNLİK SEKTÖRÜNDE ‘ELİZİ POEM’ BİR RÜZGAR GİBİ ESTİ

e
sv

Nedir Bu Güç ve Fitness YAK Efsanesi?

242 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nedir Bu Güç ve Fitness YAK Efsanesi?

 

Milyon Kişi Takip Ediyor…
20.000 Kişi Zayıfladı, 100.000ler Zayıflamak İçin Sıra Bekliyor…
Nedir Bu YAK Efsanesi?
1M organik takipçi ile sosyal medyayı sarsan Güç ve Fitness’ın yaratıcısı olan Yankı Tansuğ tarafından geliştirilen YAK programı, bugüne kadar 20.000 kişiyi sarkma ve şekil kaybı olmadan, hayal ettikleri vücuda kavuşturdu…
YAK o kadar iddialı ki; zayıflayamayanlara para iadesi garantili!!!
Spor Salonuna Gitmeden Spor Yapılır mı?
Güç ve Fitness konseptinin kurucusu ve YAK programının yaratıcısı Yankı Tansuğ’a göre cevap EVET! Kaotik şehir yaşantısı içinde, insanların spor salonuna gitmeyi zaman kaybı olarak gördüğünü ve gitgide sağlıksız bir yaşam sürmeye başladığını söyleyen Tansuğ, Güç ve Fitness bünyesinde YAK yağ yakma sistemi dışında erkekler ve kadınlar için özelleştirilmiş, kas geliştirme ve sıkılaşmaya yönelik pek çok paket alternatifi de sunuyor. Güç ve Fitness uzaktan katılımlı programları, Yankı Tansuğ’un da dahil olduğu 8 kişilik, spor ve beslenme eğitmenlerinden oluşan uzman bir kadro tarafından başarıyla veriliyor.

YAK’da Yok Yok…
YAK sisteminde yer alan fiziksel aktiviteler, tercihe göre spor salonunda veya evde yapılabiliyor ama YAK spor ile sınırlı kalmıyor çünkü zayıflamak, kas geliştirmek ve formda görünmek için şüphesiz spor gerekli ancak yeterli değil… YAK’ın 3 ile 20 hafta arasında değişen paketlerinden birine üye olduğunuzda, iştah kontrolüne uygun menülerin yanı sıra menüde yer alan lezzetli ve pratik yiyeceklerin tariflerini içeren bir yemek kitabı da beraberinde geliyor.
Güç ve Fitness ekibinin eli hep üzerinizde: Hep Destek, Tam Destek!!!
YAK sisteminde; size ve seçiminize özel olarak , evde veya spor salonunda uygulanabilir bir spor programı ve programın rahat uygulanması ile devamlılığın sağlanması için 40 sayfalık bir kullanım kılavuzu (YAK Sistemi Uygulama Kılavuzu) veriliyor. Bunların yanı sıra tercihe göre kişiye özel bir Whatsapp grubu kuruluyor veya var olan bir gruba dahil ediliyorsunuz. Üstelik, spor ve beslenme programına ilişkin her sorunuz maksimum 15 dakika içinde yanıtlanıyor.

Güç ve Fitness, Yankı Tansuğ’un Spor & Beslenme Önerileri ve YAK yağ
yakma sistemi ile alakalı detaylı bilgi alabileceğiniz web siteleri ve sosyal
medya hesapları aşağıdaki gibidir:
Instagram Hesapları:
@gucvefitness
@yaglariyak
Web Siteleri:
www.yaglariyak.com
www.gucvefitness.com

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.