Sıradaki içerik:

Yerli kozmetik markası Ortadoğu ve Avrupa hedefleri ile sektöre dikkat çekiyor

e
sv

NGN teknoloji grubu sektöründe lider

386 okunma
NGN teknoloji grubu farklı alanlarda faaliyet yürüten şirketleri ve özellikle Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyet yürüten birçok kuruluşa hizmet veren bölgesel bir teknoloji grubudur.
NGN teknoloji grubu sektöründe lider

NGN teknoloji grubu farklı alanlarda faaliyet yürüten şirketleri ve özellikle Türkiye ve Ortadoğu’da faaliyet yürüten birçok kuruluşa hizmet veren bölgesel bir teknoloji grubudur. Ayrıca firmanın Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn ve Katar’da da faaliyetleri bulunmaktadır. Başarılı çalışmaları neticesinde en iyi performans gösteren bilişim şirketleri arasında yer alan NGN tek çatı altında sistem entegrasyonu, bulut, veri merkezi gibi hizmet sunumlarını gerçekleştirmektedir. Paylaş olarak hareket ettiği şirketlerin ve kuruluşların bilgi teknolojileri bağlamında operasyonel yükünü kusursuz bir şekilde yönetmeyi hedeflemektedir.

NGN teknoloji grubu global bir kuruluştur

Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun dört bir yanında faaliyet göstermesi ve bu alanda son derece geniş bir müşteri yelpazesi olması dolayısıyla NGN teknoloji grubu global bir kuruluş olmayı başarmıştır. Anahtar teslim sistem entegrasyonu anlayışı ile faaliyet yürüten kuruluş geleneksel bilgi teknolojilerine dair çözümler de üretmektedir. Öte yandan teknolojinin ve sistemlerinin yenilenmesi ve değişimi ile birlikte nesnelerin interneti sanal gerçeklik büyük veri ve analitik, bulut teknolojileri gibi alanlarda da çözümler sunmaktadır. NGN teknoloji grubu kamunun hem de özel sektörün bu anlamda paylaş olarak hareket etmek istediği ve destek aldığı başarılı bir kuruluştur. Başta bankacılık ve finans alanında faaliyet yürüten kuruluşları olmak üzere perakende ve enerji sektöründe de birçok şirkete güvenilir bir teknoloji ortaklığı gerçekleştirmektedir. Bu ortaklıkta kuruluşlara başta cloud olmak üzere birçok sistem sunmakta ve kurmaktadır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.