Sıradaki içerik:

Fetullah Akkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

e
sv

Nuri Hacıkerimoğlu kararlı

472 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Trabzon ve Trabzonspor birlikteliğinin Dünya’da eşi benzeri görülmeyecek bir kenetlenme olduğunu söyleyen Nuri Nacıkerimoğlu, bu bütünlüğün Trabzon ve ülke adına çok önemli olduğunu söyledi.
Nuri Hacıkerimoğlu kararlı

Trabzon ve Trabzonspor birlikteliğinin Dünya’da eşi benzeri görülmeyecek bir kenetlenme olduğunu söyleyen Nuri Nacıkerimoğlu, bu bütünlüğün Trabzon ve ülke adına çok önemli olduğunu söyledi. Çeşitli sivil toplum örgütleri ile Trabzon ve Trabzonspor’un Dünya da Türkiye kadar bilinen iki önemli değer olduğuna dikkat çeken Nuri Hacıkerimoğlu, Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak bu iki önemli değerli markayı ilelebet yaşatacaklarını söyledi.
Trabzonspor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesinin yankıları sürürken, iş insanı Nuri Hacıkerimoğlu, şampiyonlukla birlikte bu sezon sonunda şampiyonluk kupasının da Trabzon’a geleceğini söyledi. Türkiye’nin 81 ilinde şampiyonluğun kutlanacağından yola çıkarak kupanın tüm Türkiye’yi gezmesi gerektiğini belirten Nuri Hacıkerimoğlu, Trabzonlu olmayan Trabzonsporlularında bu kupayı görme hakkı olduğunu söyledi.
Trabzonspor yönetim kuruluna da çağrıda bulunan Nuri Hacıkerimoğlu, şampiyon olunması halinde kupanın tüm ülkede gezdirilmesi gerektiğini de belirterek, “Ülkenin her bir yanında Trabzonlu olmayıp, Trabzon’u bilmeden görmeden Trabzonsporlu olan insanlar var. Bu insanlar için kupa tüm Türkiye de sergilenmeli” dedi.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/nuri.hacikerimoglu/

Twitter adresi: https://twitter.com/nurihko

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.