Sıradaki içerik:

Tek tablette uzmanından multidestek!

e
sv

Paris Maison&Objet Fuarına Chakra Dokunuşu

327 okunma
Doğallık anlayışı ve kalitesiyle tasarladığı ürünlerini müşterileriyle buluşturan Chakra, benzersiz 2022 koleksiyon parçalarını Paris’in en önemli ev eşyası ve dekorasyon fuarlarından biri olan Maison&Objet’te sergiledi
Paris Maison&Objet Fuarına Chakra Dokunuşu

Kalitesini doğadan alan ve aynı zamanda tasarımlarına da yansıtan Chakra, Paris’in en büyük ev eşya ve dekorasyon fuarlarından biri olan Maison&Objet’e 2022 koleksiyonu bünyesinde bulunan ev dekorasyonu, banyo, mutfak,  yatak odası ve kişisel kozmetik olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle katıldı. 24 – 28 Mart tarihleri arasında Paris Nord Villepinte Sergi Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, 237.5 m²’lik bir alanla ürünlerini sergileyen Chakra’nın standına katılımcılar büyük bir ilgi gösterdi.

 

Dekorda mükemmellik ekosistemini oluşturan ve 65 noktayı bir arada sunan Maison&Objet Fuarında dekoratörler, iç mimarlar, galeriler ve zanaatkârlar bir araya geldi. Bu önemli fuara katılım sağlayan Chakra ise global hedefleri doğrultusunda büyük bir adım ile ilerlemiş oldu.

Pandemi döneminde dijital çalışmalarına hız veren Chakra’nın standı ise fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Chakra önümüzdeki süreçte global fuar katılımlarına devam ederek uluslararası pazarlarla yüz yüze temas halinde olacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.