Sıradaki içerik:

Soğuk Cüzdan Nedir?

e
sv

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi

305 okunma
Oyunculuk mesleği gerektiği şekilde icra edebilmek için yetenek ile birlikte bu alanda başarılı bir eğitim alabilmek büyük önem taşımaktadır.
Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 9

Oyunculuk mesleği gerektiği şekilde icra edebilmek için yetenek ile birlikte bu alanda başarılı bir eğitim alabilmek büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde oyunculuk eğitimi denildiğinde Sedat Oğuz tarafından kurulan ve birçok oyuncu adayının hayallerine ulaşmasını sağlayan Paye Akademi ön plana çıkmaktadır.

Paye Akademi profesyonel bir kadrodan oluşan ve oyunculuk alanında eğitim vermek üzere kurulmuş başarılı bir kurumdur.  Bu kurum bünyesinde belirli düzeyde yeteneği olan oyuncu adaylarının sektörde başarılı olabilmeleri için eksik kalan yanlarının kusursuz bir şekilde tamamlanması hedeflenmektedir. İyi bir oyuncu için fiziksel özelliklerden çok daha öteye iyi bir eğitim düzeyi gereklidir. İşte bu düşünceden yola çıkan Paye Akademi oyuncu adaylarını sektöre hazırlayan ve onların bu meslek alanında gelişerek çok iyi yerlere ulaşmasını sağlayan en önemli basamaklardan birisidir.

Paye Akademide Eğitim Alan Oyuncular

Paye Akademi’de verilen oyunculuk eğitimleri Sedat Oğuz önderliğinde uzman bir kadro tarafından verilmektedir. Burada eğitim alarak sektörde çok başarılı işlerde var olabilen en önemli isimlerden birisi olarak Ahmet Dursun bilinmektedir.

Ahmet Dursun; Ocak 1993 İstanbul doğumlu Ahmet Dursun Türkiye’de ses getiren birçok televizyon projesinde yer almış başarılı bir isimdir. Aynı zamanda Paye Akademi’nin en başarılı profillerinden birisidir. Sinema ve dizi oyuncusu olarak sektörde yer alan Ahmet Dursun Suskunlar, Geniş Aile ve Arka Sokaklar gibi çok önemli projelerde kendini göstermiştir.

Paye Akademi’de Eğitim Alan Kişiler:

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 10

Ahmet Dursun

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 11

Gülistan Seven Güneş

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 12

Abdullah Dereli

 

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 13

Artür Met Terziyam

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 14

Asiye Sezgin

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 15

Bekir Önal

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 16

Muhannad Mrshaha

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 17

Uygar Denizli

Paye Akademi ve Oyunculuk Eğitimi 18

Yare Kazar

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.