Sıradaki içerik:

Elektrikli BMW i3’ten Sevenlerini Üzen Haber

e
sv

PlayStation 4’de Oynanabilecek En İyi Multiplayer Oyunlar

790 okunma
PlayStation 4'de Oynanabilecek En İyi Multiplayer Oyunlar

PlayStation 4 üzerinde korku oyunlarından dövüş oyunlarına kadar çokça multiplayer oyun bulunuyor. Bu içeriğimizde bu oyunları derledik.

PlayStation 4 üzerinde çokça multiplayer oyun bulunuyor. Bu yapımları yanınızda bir arkadaşınız varsa daha fazla keyif alarak oynuyorsunuz. Korku oyunlarından taktik oyunlarına kadar çok sayıda kategori var. Bu kategoriler dahil olmak üzere multiplayer oyunları sizler için listeliyoruz. Liste içerisinden kendinize uygun yapımları seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dövüş oyunu: Injustice 2

Injustice 2, PlayStation 4 için seçilecek en alternatif multiplayer yapımlardan birisi. Oyunda Batman karakterini alıp Ninja Turtles ile dövüşebilir ya da Sub Zero‘yu alarak Hellboy‘a karşı mücadele verebilirsiniz. Yapımda çoğu DC kahramanı ve kötü adamları bulunuyor.

Injustice 2 güzel grafikler ve dövüş animasyonları içeriyor. Oyunda ilerledikçe ve çevrimiçi maçları kazandıkça seçtiğiniz karakterin seviyesi güç, yetenek, savunma ve sağlık puanı olarak yükseliyor. Yapımda bir çevrimdışı mod var. Böylece arkadaşlarınızla offline kapışma seçeneği sunuyor.

Korku oyunu: Dead by Daylight

Gerilim yüklü bir oyun olan Dead by Daylight beş kişiyle oynanıyor. Dört kişinin insan bir kişinin de katil olduğu yapımda jeneratörleri tamir ederek kaçmaya çalışıyorsunuz. Bütün jeneratörleri tamir ettiğinizde kapı açılıyor ve burası sizin kaçış yolunuz oluyor. Katil bir insanı yakaladığında farklı bir kişi onu kurtarıyor. Böylece yakalanan bireyin bir hakkı daha oluyor.

Her ne kadar basit bir oyun olarak görülse de çoğu yerde yapım gerilimi üst safhaya taşıyor. Katil size yaklaştığında karakterinizin kalp atış sesini duyuyorsunuz. Aynı zamanda takım arkadaşınızı yakaladığında bir testere sesiyle irkiliyorsunuz.

Taktiksel nişancı oyunu: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Çok oyunculu olarak tasarlanan Rainbow Six Siege üst düzey işbirliği ve iletişim gerektiriyor. Yapım birinci şahıs ve taktiksel bir nişancı oyunu. Taktiğin ön planda olduğu Rainbow Six Siege‘de bir taraf sızmaya çalışırken diğer takım savunma yapmaya çalışıyor. İki tarafta da beşe beş olmak üzere on kişi bulunuyor.

Oyuncular her birinin kendine özgü yetenekleri olan 38 karakteri seçebiliyor. Ellerindeki silahlara kadar özelleştirme seçeneği sunan oyun buna göre bir taktik uygulamanızı sağlıyor. Rekabetçi modda diğer oyuncularla mücadele ederek Rainbow Six Siege’deki seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Far Cry 5

Far Cry 5 oldukça yüksek ayrıntı detayı içeren Ubisoft‘un bir oyunu. Yapımın grafikleri çıtayı üst seviyeye taşıyor. Far Cry 5‘de bir arkadaşınızla hikayenin derinliklerine dalabilirsiniz. İyi bir hikaye deneyimi sunan oyun yan görevleriyle de oyuncunun bağlılığını sağlıyor.

Ortaklaşa çevrimiçi oynanan Far Cry 5 sizi ve arkadaşınızı gizemli bir tarikatı araştırmaya koyulan ABD Polisi olarak bir araya getiriyor. Far Cry 5 yaklaşık 25 saatlik bir oynanış süresi sunuyor.

Battle Royale: Fortnite

Battle Royale oyunları arasında farklı bir tasarıma sahip olan Fortnite oyuncuya bambaşka bir deneyim sunuyor. Mavi bir otobüsten 100 kişi olarak atladığınız oyunda 1. olup kazanmaya çalışıyorsunuz. Aynı türün diğer yapımlarından ayıran en önemli özelliği yapı yapabilmeniz. Kaynak toplayarak düşmanlarınızdan korunmak ve strateji geliştirmek için siperler oluşturabilirsiniz.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.