Sıradaki içerik:

İş adamı Gökhan Sarıgöl’den Depremzedeler için 500 bin liralık yardım!

e
sv

Savaşta Sağ Kalanlar İçin Hayatta Kalma Taktikleri İçin Bir Rehber; Survive İstanbul

150 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Savaşta Sağ Kalanlar İçin Hayatta Kalma Taktikleri İçin Bir Rehber; Survive İstanbul

Hayatta kalabilmek adına bizlere ekstrem bilgiler sunan Survive İstanbul platformu son günlerde hayli dikkat çekiyor. Yaşamın farklı birçok alanı bulunuyor ve bu alanlarda hayatta kalabilmek adına bazen çok özel ipuçlarına ihtiyaç duyulabiliyor. Mesela savaş dönemlerinde yaşanan birbirinden farklı deneyimlerden yola çıkılarak hayatta kalabilmek üzerine farklı taktikler yer alıyor. Ve bu taktikleri öğrenebileceğiniz bir rehber niteliğinde Survive İstanbul sitesi çok özel içerikler yayınlıyor.

Her ne kadar şu an savaşta hayatta kalabilmek sizler için ütopik geliyor olsa da yarın ne yaşayacağımız konusunda hiçbir fikrimiz bulunmuyor. Dolayısıyla bu tür bilgiler edinebilmek bir gün karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı sizleri donanımlı birer birey haline dönüştürüyor. Bunun için Survive İstanbul platformu deneyimli ve uzman bir ekibin kaleme aldığı yazılar ile sizlere rehberlik ediyor.

Bir savaş alanında eğer sağ kalmayı başarıyor iseniz yaşamınızı idame ettirebilmek için bazı taktikleri ihtiyacınız olacaktır. Savaşta sağ kalanlar için beslenmek, enerji, güvenlik ve su tedariği gibi konularda hayati önem taşıyan bilgiler Survive.istanbul sitesinde yer alıyor.

Survive İstanbul Platformda hayatınızın farklı birçok alanında ihtiyaç duyacağınız hayatta kalma tüyoları kapsamlı bir şekilde işleniyor. Bana lazım olmaz diye göz ardı edebileceğiniz bu bilgiler gün geldiğinde hayatınızı kurtaracak nitelikte adımlar olabiliyor.

Sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/hayattakal.net/

Twitter: https://twitter.com/hayattakalnet/

Instagram: https://www.instagram.com/manzara3000/

Pinterest: https://tr.pinterest.com/hayattakalnet/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/survive-istanbul-83783b264

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.