Sıradaki içerik:

Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek

e
sv

SİEMENS İQ500 TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE İLE ÜSTÜN TEKNOLOJİ TASARIMLA BULUŞTU!

245 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SİEMENS İQ500 TOZ TORBASIZ SÜPÜRGE İLE ÜSTÜN TEKNOLOJİ TASARIMLA BULUŞTU!

Geleceğin teknolojisini üstün tasarımlarla bugüne taşıyan Siemens Ev Aletleri’nin iQ500 Toz Torbasız Süpürgesi VSX41XTRM ile güçlü ve hızlı temizlik mümkün. Üstelik Siemens’in geliştirdiği quattroPower teknolojisi sayesinde mükemmel temizleme sonuçları ve düşük enerji tüketimini bir arada sağlıyor.

Minimum enerji ile maksimum performans

Temizliği konforlu hale dönüştüren iQ500 Toz Torbasız Süpürge quattroPower teknolojisinin sağladığı verimin temelinde highPower motorunun, yüksek performanslı başlığın, ideal hava contalarının ve yenilikçi powerProtect toz haznesinin benzersiz bileşimi var. Siemens’in bu yüksek performans teknolojisiyle temizlikte az enerji harcanarak maksimum sonuçlar elde ediliyor. Üstelik bu performansı ActiveSound Control ile sessiz çalışarak yapıyor. Süpürge başlığından hava çıkışına kadar, tüm süpürge sistemi, minimum ses seviyesine uygun olarak tasarlandı.

Entegre HEPA hijyen filtreleme sistemi de alerjisi olan kişiler için ideal. Süpürme esnasında dışarı verilen hava filtreleme sayesinde oda havasından daha temiz olarak veriliyor. Yıkanabilir hijyenik HEPA filtre, A sınıfı toz emiş performansı sunuyor.

Her yüzeye uygun başlık

iQ500 Toz Torbasız Süpürge her yüzeye uygun tasarlanmış başlıklarla temizliği kolaylaştırıyor. Turbo Başlık halı üstü zorlu kirleri süpürebilir, ekstra güçlü temizlik performansı için sessiz SilentClean Premium Başlığı ve parke ile fayans gibi zeminlerin hassas temizliği için özel geliştirilmiş Sert Zemin Başlığını kullanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.