Sıradaki içerik:

Temizlik ihtiyacınızı güvenilir şirketlerden karşılayın

e
sv

Şişme mont alırken kumaş kalitesine dikkat edin

365 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şişme montlar kış aylarında tesettürlü hanımlar başta olmak üzere birçok Hanım'ın tercih ettiği mont çeşitleri arasında yer alır. Şişme montların kullanım alanları da oldukça geniştir.
Şişme mont alırken kumaş kalitesine dikkat edin

Şişme montlar kış aylarında tesettürlü hanımlar başta olmak üzere birçok Hanım’ın tercih ettiği mont çeşitleri arasında yer alır. Şişme montların kullanım alanları da oldukça geniştir. Şişme montlar spor kombinler ile birlikte kullanılabilir. Aynı zamanda şişme mont çeşitleri gece kıyafetlerinin hatta abiye elbiselerin bir tamamlayıcısı bile olabilmektedir. Şişme mont alırken bu mont içerisinde kullanılan malzemelerin ve kumaşların kalitesine özen göstermek gerekir. Piyasa daha yüksek fiyatlarla satılan bazı şişme mont modellerinde özellikle montun dış kumaşı oldukça ince malzemeden yapılmıştır. Bu nedenle şişme montun içerisindeki elyaf başta olmak üzere birçok malzeme sızıntı yapmaktadır. Bu nedenle içinde kullanılan kaz tüyü elyaf ya da pamuk gibi malzemelerin dışarıya sızmasını önlemek için oldukça kalın malzemelerin kullanılması gerekir. Lurex Moda kurulduğu günden bu yana en kaliteli şişme mont çeşitlerinde bünyesinde barındırır.

Lurex Moda, şişme mont tasarımlarını takip eder

Lurex Moda kurulduğu günden bu yana başta şişme mont çeşitleri olmak üzere moda alanındaki tüm trendleri yakından takip etmektedir. Şişme mont modelleri içerisinde kullanılan malzemeyi kaliteli bir biçimde seçmekte ve uzun süre bireyleri sıcak tutabilecek montlar üretmektedir. Bütün bu çalışmalarının yanı sıra uygun fiyatta bir politika sergilemektedir. İyi giyinmenin ve şık görünmenin her kadının hakkı olduğuna inanarak faaliyet yürüten kuruluş müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Kaynak: https://www.lurexmoda.com/mont

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.