Sıradaki içerik:

Eyüp Sabri Göncü ile Dollvet Üretim Kampüsü Birlikte Büyüyor

e
sv

Talha Elektronik kaliteden ödün vermez

228 okunma
Talha Elektronik  Ses Sistemleri kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyerek camilerimizin son teknolojik ekipmanlarla donatılması için çaba sarfeden öncü bir kuruluştur.
Talha Elektronik kaliteden ödün vermez

Talha Elektronik  Ses Sistemleri kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyerek camilerimizin son teknolojik ekipmanlarla donatılması için çaba sarfeden öncü bir kuruluştur. Firma ürün ve hizmetlerine titizlikle seçerek son derece kaliteli bir işçilik ortaya koymaktadır. Her gün binlerce kişiyi ağırlayan camilerimizin teknoloji çağında elbette en kaliteli ekipmanlar ile hizmet vermesi ülkemiz ve değerlerimiz açısından önem arz eder. Bu gerçekten hareketle Talha Elektronik bünyesinde son derece profesyonel bir ekibi istihdam ederek bu ekibin her bir caminin kendine özgü en kaliteli ses sistemine kavuşması için çalışmasını sağlar. Başta cami hoparlörü olmak üzere cami ses sistemlerinin kurulumunda kullanılan amfi mikrofon hoparlör ve daha birçok malzeme için kaliteli uygun fiyatlı bir hizmet anlayışına sahiptir.

Cami ses sistemlerinde makul bir seviyeye belirlenmelidir

Cami ses sistemleri kurulurken camileri her yaştan bireyin iştirak ettiği ve buradaki ibadetlere katıldığı her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Dolayısıyla özellikle ses seviyesi ve hoparlörlerin konumu camilerde hem genç bireylerin hem de yaşlı cemaatin bulunduğunu bilerek belirlenmelidir. Ses, yaşlı cemaatin duyamayacağı kadar kısık ya da genç cemaatin duyduğunda rahatsız olacağı kadar yüksek olmamalıdır. Cami hoparlörleri doğru yerlerde konumlandırılmalı ve caminin büyüklüğüne göre hoparlör adedi tercih edilmelidir. Talha Elektronik ses sistemleri bu anlamda kaliteli ve üstün bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kaynak: https://www.talhaelektronik.com/urun/cami-sutun-hoparloru

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.