Sıradaki içerik:

Levent Avcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Şeref Büryan Kimin?

e
sv

Tevekkül Vakti İnstagram Sayfası Kimin? @tevekkulvakti Ne Zaman Kuruldu?

409 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tevekkül Vakti İnstagram Sayfası Kimin? @tevekkulvakti Ne Zaman Kuruldu?

2014 yılında sayfamızı instagramda kurulmuştur. Çeşitli sosyal ağlarda takipçilerimize paylaşımlar yapmaktadır. 2018 yılında mobil uygulamamızı geliştirdik ve yüzbinlerce indirme sayısına ulaşmıştır. Çok zengin bir içeriğe sahip olan mobil uygulamamızdan hayatımıza yön verecek bildirimler göndermektedirler. Uygulamamızdan gelen bildirimler aynı zamanda manevi motivasyonuzu arttıracak ve hayata karşı umudumuzu diri tutmanıza vesile olur. 2019 yılında sizlere internet sitemizden hizmet vermeye başlamış ve 2021 yılında marka patentimizi almıştır.

Parçalanmadan, bölünmeden, dil ve ırk gözetmeden birlik bilinci ile bu yolda yürümeyi amaç edinmiştir. Paylaşımlarımızda da bunlara önem vermekte ve paylaşımlarımızı bunlara göre hazırlamaktadır. Paylaşımlarımızda ayrıca Kur-an’ı Kerim’den ayetler, hadis-i şerifler, dini hikayeler, çok özel dualar ve alimlerin sözlerini paylaşmaktadır.

Herhangi bir kuruluşa ve oluşuma bağlı değillerdir. Paylaşımlarımız ile tüm insanlığa hitap etmektedirler. Yunus Emre’nin “Bölüşürsek tok oluruz bölünürsek yok oluruz” ve Hazreti Mevlana’nın “Ne olursan ol gel” felsefesini benimsemektedirler.

Sloganları ise: “İlminize ilim katacağınız Sayfamızla sizlere değer katmayı hedefliyoruz.” ‘dur.

Tevekkül Vakti Resmi İnstagram Hesabı:
https://www.instagram.com/tevekkulvakti/

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.