Sıradaki içerik:

Instagram Reels İçin Reklamlar Geliyor

e
sv

Valorant 2. Bölüm 3. Kısım Başlıyor

1092 okunma
Valorant 2. Bölüm 3. Kısım Başlıyor

Valorant 2. Bölüm 3. Kısım; hakkında tüm merak edilenler burada. İlk çıktığı tarihten beri birçok oyuncunun dikkatini çeken ve milyonlara kişi tarafından oynanan Valorant’ın 2.bölüm 3.kısmı başlıyor.

Valorant 2.bölüm 3.kısmındaki güncelleme ile birlikte oyunculara yeni harita, yeni kostüm paketi ve savaş bileti sunuyor. 27 Nisan tarihinde yayınlanacak olan bu yeni güncellemedeki yeni harita Breeze. Breeze haritası yapılırken Karayipler’deki adalardan ilham alınmış. Ayrıca Breeze haritası oyunculara geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengârenk bir ortam sunuyor.

Valorant 2. Bölüm 3. Kısım

Ayrıca Valorant yeni harita ile birlikte oyunculara yeni Savaş Bileti sunuyor. Savaş Bileti’nde silah kaplamaları, Radyanit Puanlar, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanlar bulunuyor. Dilerseniz Valorant 2. Bölüm 3. Kısımın içeriğine bakalım.

Savaş Bileti’nin içeriklerinden bazıları şunlardır:

Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras Kartı ve Pizza Partisi Kartı.

Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom (25. Seviye), Sualtı Vandal (45. Seviye), Şakıyançelik (Yakın Dövüş Silahı), Anılar 1. Bölüm Kartı, Bıçaklar Çekildi Kartı, Penguen Dan Uğuru, Sırt Çantası Uğuru, Kadim Gizem Uğuru, Cidden Sorun Yok Spreyi, Havalı Dan Spreyi.

Yeni güncelleme ile gelecek olan diğer özellik Yitik seti. Yitik, Fatih setine benzerliği ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Yitik setinin içerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı (yakın dövüş) ve bir kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunuyor. Ve bu paketin değeri 7100 VP.

Valorant 2. Bölüm 3. Kısım silahları

Paketin İçeriği:

Tema Hedefleri: Karanlık Hükümdarlık, Yozlaşmış, Narin, Kusurlu Güzellik

Temel Özellikler: Özel Model, Görsel Efektler, Sesler, Stiller, Ölüm Sancağı ve Özel Bitiriş Animasyonu

Silahlar: Vandal, Operator, Spectre, Classic ve Yitik Ritüel Bıçağı (Yakın Dövüş)

Seviyeler:

1. Seviye: Özel yakınlaştırarak nişan alma nişangâhı ve özel fırlayan mermi efektleri.

2. Seviye: Özel namlu ateşi görsel efekti ve ateş etme sesi, boştayken cevher efekti. (cevher döner)

3. Seviye: Özel kuşanma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel yeniden doldurma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel inceleme ekranı sesi, skor alınınca cevher tepki verir.

4. Seviye: Ölüm sancağı ve özel bitiriş animasyonu.

5. Seviye: Altın stil ve mavi görsel efektler (1. Stil); bitiriş animasyonu ve ölüm sancağı Fatih kaplaması temel alınarak tasarlandı.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.