Sıradaki içerik:

Samsung ve Western Digital, Daha Geniş Ekosistem Desteği ve Müşteri Adaptasyonu için Yeni Nesil Depolama Teknolojilerinin Standardizasyonunu Sağlamak Üzere Geniş Kapsamlı Bir İşbirliğine Başlıyor

e
sv

Vitabiotics Ultra Vitamin D Gummies Reklamı Yayına Girdi

253 okunma
Vitabiotics’in inovatif ürünü Ultra® Vitamin D Gummies için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. İllüstrasyonlarla son derece eğlenceli bir hale bürünen Ultra® Vitamin D Gummies reklam filminde, çiğnenebilir vegan gummy’lerin lezzetine, laktoz ve koruyucu içermeyen içeriğine vurgu yapılıyor.
Vitabiotics Ultra Vitamin D Gummies Reklamı Yayına Girdi

İngiltere’nin bir numaralı vitamin şirketi Vitabiotics’in 50 yıllık uzmanlığıyla 11 yaş ve üzeri yetişkinler için geliştirdiği Ultra® Vitamin D Gummies’in reklam filmi yayına girdi. Ultra® Vitamin D Gummies’in lezzetine ve kullanım kolaylığına vurgu yapılan reklam filmi, illüstrasyonlar ve eğlenceli jingle’ı ile dikkat çekiyor. Reklam filminde Ultra® Vitamin D Gummies’in laktoz ve koruyucu içermediği, vegan bir ürün olduğunun da altı çiziliyor.

 

Elma, aspir, havuç karışımı ve doğal portakal aromalı lezzeti ile Ultra® Vitamin D Gummies, tek gummy’de 1000 IU D3 vitamini içeriyor. Vitabiotics’in inovatif ürünü Ultra® Vitamin D Gummies, günlük vitamin almayı unutanlar, tablet ya da sprey formda D vitamini kullanamayanlar, yutma yetisi zayıflamış ileri yaştaki kişiler, bulantı sorunu nedeniyle tablet kullanamayan hamileler, laktoz alerjisi olanlara öneriliyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.