Sıradaki içerik:

iOS 15 Söylentileri: Çıkış tarihi, yeni özellikler, cihaz uyumluluğu ve daha fazlası

e
sv

WhatsApp’a Sesli Mesajları Hızlı Yürütme Özelliği Geliyor

1184 okunma
WhatsApp’a Sesli Mesajları Hızlı Yürütme Özelliği Geliyor

WABetaInfo‘nun haberine göre WhatsApp sesli mesajlar için hızlandırma özelliği getirecek.

WhatsApp , iOS beta ve Android cihazlar için sesli mesajları daha hızlı yürütme özelliği getiriyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kendilerine gelen sesli mesajları daha hızlı oynatabilecek.

WhatsApp’da hararetli bir şekilde arkadaşınız ile birlikte yazışmaya başlıyorsunuz fakat yazma hızınız düşündüklerinizin hızına yetişemiyorsa sesli mesaj göndermek sizin için daha kolay olacaktır. Ama attığınız sesli mesajın süresi çok uzun ve karşı taraf bu sesli mesajı daha hızlı bir şekilde dinleyip size daha kısa sürede dönmek istiyor. İşte bu özellik böyle zamanlarda devreye giriyor. Bu özellik sayesinde karşı taraf attığınız uzun sesli mesajı hızlandırıp dinleyecek ve size kısa zamanda geri dönecek.

Sesli Mesajları Farklı Hızlarda Oynatabileceksiniz

WhatsApp sesli mesajlar için hızlandırma özelliği
WhatsApp sesli mesajlar için hızlandırma özelliği
WhatsApp sesli mesajlar için hızlandırma özelliği

WhatsApp kullanıcılarına sesli mesajları farklı hızlarda oynatabilme seçeneği verecek ve kullanıcılara 1x, 1,5x ve 2x oynatma hızları sunacak.

WhatsApp’ın bu özelliği kullanıcılarına ne zaman sunacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca şirket , bu özelliği yararsız bulursa kullanıma sunmadan kaldırabileceğini açıkladı. Bu özellik şimdilik sadece beta kullanıcılarının kullanımına sunulacak. Beta kullanıcılarına yayınladıktan sonra bu özellik hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Tüm sosyal medya uygulamalarının haberlerinden hata çözümlerinden yararlanmak için “sosyal medya” kategorimizi takip etmeyi unutmayın.

Kaynak : https://wabetainfo.com/whatsapp-messenger-beta-for-ios-2-21-60-11-whats-new/
  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.