Sıradaki içerik:

Girişimci ve Yazar Kenan Akansel Hakkında Bilinmeyenler?

e
sv

Taylor Swift, Bon Iver’ın Londra Konserinde Hayranlarını Sürgün Şarkısıyla Şaşırttı

111 okunma
avatar

editor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Taylor Swift, Londra'da sahnede Bon Iver ile birlikte görünerek seyirciyi hayrete düşürdü!
Taylor Swift, Bon Iver'ın Londra Konserinde Hayranlarını Sürgün Şarkısıyla Şaşırttı

Hayranlar size bir Bon Iver konserini olduğundan daha iyi hale getirmenin zor olduğunu söyleyecektir . Ancak Taylor Swift , 26 Ekim Çarşamba günü Londra’da sürpriz bir “Exile!” performansıyla sahneye çıktığında yanıldığını kanıtladı. Çarşamba akşamı TikTok aracılığıyla dolaşmaya başlayan bir video, Taylor sahnede sakin bir şekilde sahnede görünürken, Bon Iver sevilen şarkıyı söylerken hayranların çılgına döndüğünü gösteren bir video .

Klipte Taylor, askılı stilettolarla siyah bir tulum gibi görünen bir şey giydi ve Bon Iver’a katılmak için bir platformda durarak ağırbaşlı bir dalga verdi. Seyirci neredeyse histerik bir şekilde patladı, bir fan duyulabilir bir şekilde “Ne s*k!” diye bağırdı. Ancak Taylor şarkı söylemeye başladığında kalabalığın üzerine saygılı bir sessizlik çöktü. TikTok kullanıcısıvideoyu yükleyen kişi, videonun arka planını ekran başlığı şeklinde sağladı.

“Kız kardeşim Londra’da Bon Iver’da ve Taylor Swift az önce geldi ve kıskançlık şu anda nasıl hissettiğimi açıklamaya bile başlamadı” diye yazdılar. Video, sadece birkaç saat içinde yaklaşık 500 bin görüntülenme ile hızla ivme kazandı. Taylor’ın hayranları, coşkulu doğaçlama anın üzerine fışkırmak için yorumlar bölümüne gitti.

Taylor Swift, Bon Iver'ın Londra Konserinde Hayranlarını Sürgün Şarkısıyla Şaşırttı

Bir hayran, gözleri yaşlı bir emojinin yanında “İlk kez canlı sürgün” yorumunu yaptı. “Bu, kelimenin tam anlamıyla tüm zamanların en sevdiğim şarkılarından biri.” Diğerleri, klibin uyandırdığı “titreme” hakkında yorum yaptı. Bir takipçi, “Sadece vefat ederdim,” diye kırptı, bir diğeri, “O gelişigüzel bir şekilde çekip gidiyor” dedi.
Taylor’ın ağızları açık bırakan sürpriz performansı, 21 Ekim’de merakla beklenen Midnights albümünün hemen ardından geliyor. “Exile”, 2020 stüdyo albümü Folklore’dandı ve şarkıda Bon Iver’ın ünlü olarak yer aldığı not edilmelidir . Olduğu gibi, Taylor ufukta daha da iyi haberlere sahip olabilir. 24 Ekim’de The Tonight Show’da Jimmy Fallon ile otururken , “Blank Space” şarkıcısı yaklaşan bir turneye işaret etti.

Rolling Stone’a göre “Bence yapmalıyım” dedi . Zamanı geldiğinde, yapacağız. özledim.” Midnights’ın kaçan başarısının ardından hissettiği aşka da değindi – Billboard , bir gün içinde 1 milyonun üzerinde albümün eşdeğerini taşıdığını bildirdi . “Yanındayım” dedi. “Taraftarların rekora olan sevgisinden çok bunalmış hissediyorum. 32 yaşındayım, bu yüzden geriatrik pop yıldızları olarak kabul ediliyoruz. Bu yüzden burada olduğum için mutluyum.”

 

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.