Sıradaki içerik:

Doğan Holding ile lider teknoloji üreticisi Karel ortaklık imzalarını attı

e
sv

adidas’ın 2022/23 sezonu Beşiktaş formaları taraftarın beğenisine sunuldu

134 okunma
Beşiktaş Jimnastik Kulübü A takımının adidas tarafından hazırlanan ve 2022-2023 sezonu boyunca giyecekleri formaları taraftarın beğenisine sunuldu. Onurlu bir oyunu odağında tutan kulübün 120. yılını da kutlamaya başlayacağı bu özel sezonda, #SiyahBeyazınPeşinde sloganıyla formalarda dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı gibi değerlere vurgu yapılıyor.

120 yılı geride bırakarak kulüp için çok özel bir seneyi de kutlayacak olan Beşiktaş futbol takımının 2022-2023 sezonu formaları, siyah-beyazlı taraftarlarla buluştu. Uzun süreli partneri adidas’ın hazırladığı, Beşiktaşlı futbolcuların 2022-2023 sezonu boyunca giyecekleri formalar ile adil bir oyunu odağında tutan kulübün DNA’sındaki dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişine saygı gibi değerler formalarda da ön plana çıkarılıyor.

 

Beşiktaş’ın ev sahibi formasında sadelik ön plana çıkarılırken siyah-beyaz kendinden çubuk desenli özel bir kumaş kullanıldı. Bu file çubuklar forma içindeki hava sirkülasyonunu maksimize ederken formaya da şık bir görünüm kazandırıyor.

 

Deplasman formasında ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarihinde önemli yeri olan siyah-beyaz çubuklu desen yeniden yorumlanıyor. Geçmiş sezonlarda siyah ağırlıklı tasarlanan forma bu kez beyaz forma ile ortak bir tasarım diline sahip olacak şekilde beyaz ağırlıklı olarak tasarlandı.

 

Üçüncü formada kullanılan renk ve desenler kartal tüyü deseninin adidas’ın futuristik tasarım dili ile harmanlanması neticesinde elde edildi. Bu forma aynı zamanda günlük stil forma konseptine güzel bir örnek olarak yeni sezonda yerini alıyor.

 

adidas’ın taraftarları da düşünerek günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabileceği şekilde tasarladığı formalarda AEROREADY teknolojisi kullanıldı. adidas formalarına has bir kumaş olan AEROREADY, terin hızlı emilmesini ve aynı zamanda çabuk kurumasını sağlayarak sporcuya maksimum konfor sağlıyor. Beşiktaş formaları diğer tüm adidas performans ürünleri gibi FORMOTION teknolojisine de sahip. Bu teknoloji özel kalıp ve kesim tekniği ile sporcunun hareketlerine destek vererek performansını artırmasına yardımcı oluyor. Sürdürülebilir bir çevre için Beşiktaş formalarında kullanılan kumaşlar adidas’ın PRIMEGREEN tekonolojisi ile %100 geri dönüştürülen plastik materyallerden elde edildi.

 

Beşiktaş’ın bu üç yeni forması, aynı zamanda kulübün 120.kuruluş yılını karşılayacak forma seti olduğu için; tüm formaların arkasında 120.yıl özel logosu yer alıyor. Bu özel sezonun yetişkin formaları 599 TL, genç formaları 509 TL, bebek forma seti 629, çocuk forma seti ise 679 TL olarak satışa sunuluyor. Siyah-beyazlı taraftarlar formaları Beşiktaş’ın Kartal Yuvası mağazaları, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Resmi Alışveriş Sitesi www.kartalyuvasi.com.tr, adidas yetkili satış noktaları ve adidas.com.tr/besiktas adresinden satın alabilecekler.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.