Sıradaki içerik:

VEYSEL ALTEN KİMDİR?

e
sv

Anker’in ödüllü kablosuz dikey süpürgesi eufy HomeVac H30 Infinity Türkiye’de!

269 okunma

Akıllı yaşam teknolojilerine öncü yaklaşımlar geliştirerek kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, eufy kategori markasıyla ezberleri bozmaya devam ediyor. Anker, ev yaşamına, konforuna ve güvenliğine yönelik teknolojiler geliştirdiği eufy kategorisine bir yeni ürün daha ekliyor. 80 AW emiş gücüne sahip ultra hafif ödüllü kablosuz dikey süpürge eufy HomeVac H30 Infinity şimdi Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşuyor.

 

Eufy kategori markasıyla ürün gamını genişletmeye devam eden Anker, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Türkiye’de herkesi Anker inovasyonu ve teknolojisiyle buluşturma misyonuyla çalışmalar yürüten Anker, dikey süpürge alanında da son teknolojileri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yurt dışında büyük ses getirmiş ve özellikleriyle IDEA 2021’den bronz ödül kazanmış eufy HomeVac H30 Infinity, şimdi Türkiye’de satışa çıktı. Son teknoloji özelliklerle donatılmış HomeVac H30 Infinity, kablosuz ve ultra hafif olmasının yanı sıra aynı zamanda değiştirilebilir ekipmanlarıyla tam kapsamlı bir temizlik fırsatı sunuyor.

 

Temizliği her köşeye ulaştıran ultra hafif süpürge

Oldukça hafif ve manevrası çok kolay olan eufy HomeVac H30 Infinity ile dilediğiniz her yeri süpürebilirsiniz. İster el süpürgesi haline getirin ister dikey süpürge olarak kullanın. 80 AW/16kPa ’lık güçlü emiş gücü, 2500 mAh bataryası ve TriPower System™ teknolojisi sayesinde kısa sürede evinizi tertemiz hale getirecek süpürge, iki farklı moduyla temizlik işini kullanıcısının kontrolüne bırakıyor. Eko modunda 20 dakikaya kadar temizlik yapabilen HomeVac H30 Infinity, Max moduyla temizliği 10 dakikaya sığdırmayı başarıyor. Duvara monte edilerek ya da dekoratif standıyla muhafaza edilip şarj edilen süpürge, 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliğiyle temizlik işini tek başına üstleniyor. 250 ml’lik toz alma kapasitesi, 808 gramlık ultra hafif ağırlığıyla her evin olmazsa olmazı olacak H30 Infinity, aynı zamanda mini motorlu evcil hayvan tüyü fırçasıyla evinizi tertemiz yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.