Sıradaki içerik:

Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

e
sv

Otomatik Kapı Çeşitleri

242 okunma
Kavi otomatik kapı sistemleri ısı ve harekete karşı duyarlı olup kendi kendine açılıp kapanma özelliğine sahiptir.
Otomatik Kapı Çeşitleri

Kavi otomatik kapı sistemleri ısı ve harekete karşı duyarlı olup kendi kendine açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu kapı sistemleri güvenlik ve kolaylık sağlar. Bu özelliği sayesinde otomatik kapılar kamusal alanlarda ve kalabalık içerikli yerlerde herhangi bir müdahaleye gerek olmadan kullanılabilir. Aynı zamanda Kavi Alüminyum otomatik kapı sistemleri gelen kişilere algılama sistemi ile hatasız bir şekilde çalışır. Dorna döner  kapı sistemleri yaya uygulamaları açısından son derece avantajlıdır. Mevcut bir şirketin otomatik bir sistem kullanılarak faydalanabileceği pek çok avantajı vardır. Ayrıca otomatik kapılar endüstriyel uygulamalar açısından da pek çok kolaylık sağlar.

Öncelikle otomatik kapılar güvenlik açısından önem arz eden sistemlerdir. Otomatik kapı sistemleri yalnızca trafik sıkışıklığını azaltmakla kalmaz aynı zamanda çalışanların yukarıdan açılan kapılardan ağır nesneleri kaldırırken ya da taşıma işlemleri esnasında faydalanmalarına olanak tanır.

Fonksiyonel Otomatik Kapı Sistemleri 

Kavi Alüminyum otomatik kapı sistemleri engelli bireylerin mekanlara giriş çıkışlarında büyük kolaylık sağlar. Otomatik kapıların otomatik algılama sistemleri montaj işlemleri esnasında aktif edilir. Belli başlı durumlarda bu sistem isteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilir. Record otomatik kapı sistemleri teması en az seviyelere indirgeyen modern bir altyapıya sahip olan sistemlerdir. Ayrıca otomatik kapı sistemleri tıbbi alanda hizmet veren ve kamu binalarında da istenilen hijyeni ve sağlık kriterlerini sağlayan son teknoloji ürünü ekipmanlardır.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.