Sıradaki içerik:

Cumhur Hamarat: Projelerimiz yaz ayına bomba gibi girecek

e
sv

Genç Girişimci İş Adamı Metin Duran Türk Bayrağını Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai ‘de dalgalandıracak.!

67 okunma
avatar

Guid3rs Blog

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genç Girişimci İş Adamı Metin Duran Türk Bayrağını Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai ‘de dalgalandıracak.! 1

Metin DURAN KİMDİR?

Metin Duran 25 Haziran 1998 Antalya, Kumluca Doğumludur. Küçük yaşlarında ekmek parasını kazanma davasına fotoğrafçılık merakıyla Türkiye’nin ilk araba fotoğrafçısı olarak kayıtlara geçen Metin Duran 2 Sene araba fotoğrafçılığı yaptıktan sonra kendisini düğün sektöründe buldu. Yaklaşık 11-12 sene düğün fotoğrafçılığı yaparken Avrupa’da MyWed Platformlarında Avrupa Ödülleri alarak Türk bayrağını Avrupa’da dalgalandırma şansında da bulundu.

Fotoğrafçılık sektörünün ve teknolojinin ilerlemesiyle biteceğini öngören sanatçı kendisiniz ticarete attı. 2022 senesinde Türkiye’den çantasını alarak montenegro Karadağ ülkesine giderek yaş ve kuru sebze meyve İhracatı yapmak için İnnovest Port adında Türk şirketini Karadağ’da kurdu.

Belli başlı ticaretlerinden sonra Türk damarları baskın gelince memleketin tatımın başkenti dedi ve Kumluca’da met group ticaret şirketi ile faaliyete geçti. “İlerleyen zamanlarda halka arz olmak gibi hedeflerim var.” diyen Metin Duran iş görüşmeleri için gittiği Dubai’de şu an yatırımcıları ile Met Frutta şirketini kurmaya hazırlanıyor.

25 yaşında olan genç girişimci, Metin Duran, “En büyük hedeflerim Avrupa’nın bütün hallerinde Türk bayrağını dalgalandırmak İstiyorum. Yaşımın verdiği enerji ve geçmişten fotoğrafçılıktan gelen gözümle sebze ve meyve kanalında yeni yeniliklere bizzat ben imza atacağım.” dedi

Genç Girişimci İş Adamı Metin Duran Türk Bayrağını Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai ‘de dalgalandıracak.! 2

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.